VintageCo nedir ne değildir?

www.vintagecoboutique.com  3 kız arkadaş tarafından 2015 yılının Mayıs ayında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Bir ticaret firmasının ( iletişim sayfasında şirketimizin her türlü bilgisini bulabilirsiniz. ) sadece bayan giyim (tekstil) ürünlerinin satıldığı bir e-ticaret sitedir. Her ürünün üretimi bize ait değildir. Farklı markalara ait olan ürünlere VintageCo güvencesi ile ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Bu markalar arasında isimsiz(noname) markalar olduğu gibi ünlü markalar da bulunmaktadır. Her ürünün markasını web sitemizde ne yazık ki yazamıyoruz ama öğrenmek isterseniz her konuda olduğu gibi bu konuda da vintagecolove@gmail.com mail adresine yazabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Bazı ürünlerin üretimi bize aittir ve el dikimi, handmade ürünlerdir. Handmade ürünler seri üretimi olmayan 1 veya 2 adet üretilmiş özel ürünlerdir. Bu ürünlere Bidenette Handmade başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Satışlarımız yalnızca web sitemiz üzerinden havale ve kredi kartı seçenekleri ile yapılmaktadır. Instagram veya başka sosyal ağlardan satışımız bulunmamaktadır. Aldığınız her ürün faturalıdır. Ürün iadelerinde ve değişimlerinde faturalarınıza ihtiyacınız olacağı için faturalarınızı mutlaka saklamanızı öneririz, faturasız ürünlerin değişim ve iadelerini ne yazık ki gerçekleştiremiyoruz.

Ürünler hakkında web sitemizden her türlü bilgiye ulaşabiliyorsunuz, eksik olduğunu düşündüğünüz bir bilgi olur ise mutlaka bizim ile iletişime geçerseniz eksiklikleri hızlıca tamamlar, size iletiriz. 

Ürün fotoğrafları bize aittir, hazır görsellerde kullanabiliyoruz zaman zaman. Görsellerle ilgili bir bilgi istediğinizde bize Whatsapp hattımız olan 5352436388 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Instagram veya diğer sosyal ağlardan satışımız yok; satışlarımızın sadece web sitesi üzerinden olmasının sebebi aldığınız ürün veya ürünler ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmenizi sağlamak ve sizleri güvence altına almaktır. 

Atölye ve Depo olarak kullandığımız yerimiz İstanbul Erenköy'dedir. Fakat ne yazık ki burada satış yapamıyoruz ve ürünlerimizi sergileyemiyoruz. 

 

İnternetten alışveriş yapmanın zor ve güven açısından sıkıntılı olduğunu biliyor ve kesinlikle kabul ediyoruz, bu sebeptendir ki, sizleri yanıltmamak ve yanlış yönlendirmemek için sitede ürünlerin her türlü bilgisini veriyor, detaylı olarak fotoğraflandırmaya çalışıyoruz. Sitede yanlış bilgi verdiğimizde (ne kadar özensekte bizde zaman zaman hata yapabiliyoruz), ayıplı mal gönderimi yaptığımız da (her ürünü paketlemeden önce mutlaka kontrol ediyoruz ama gene de tabi ki gözden kaçırabiliriz) paketiniz size ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde talebiniz doğrultusunda iade veya değişim yapıyoruz. Ayıplı mal ve bizden kaynaklı bir problem olmadığı zamanlarda ise satın aldığınız her üründe değişim yapabiliyorsunuz, fakat iade kabul edemiyoruz.

 

Hakkımızdaki bilgilerin eksik olduğunu düşünüyorsanız bize yazmayı unutmayın...

 

Sevgiler,

Begüm, Nazlı, Filiz