Takılar için Kullanım Önerileri;


Takılar renk değişimi yapmaz fakat imitasyon oldukları için su ile fazla temas, cilalarını aşındırarak ilk günki görünümlerinin ve parlaklıklarının bozulmasına sebebiyet verebilir. 

Ürünleri kullanmadan önce şeffaf oje ile üzerlerine bir kat sürebilirsiniz. Böylece su ve ter ile temas etmesini engeller ve daha uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Saatler için Kullanım Önerileri;


Saatler su geçirmez özelliğe sahip olmadığı için suya sokmaktan kaçınmalısınız. Saatler satın aldığınız zaman içerisinde pilleri ile beraber gelmektedir. Pil ömürleri değişiklik gösterebilir. Saatlerinizin durması durumunda ilk önce pillerini değiştirme seçeneğini uygulamanızı tavsiye ederiz. Saatlerin basit mekanizmaları ve basit parçaları sayesinde arızalanan veya hasar gören saatlerin yenilenmesi kolaylıkla sağlanabilir. Pilleri bittikleri zaman kolayca sizin tarafınızdan veya yardım alarak değişimi sağlanabilir. Klips bozulmalarında, kayışların zaman ile aşınmaları durumunda, her bir parçası kolaylıkla değiştirilebilir, yenilenebilir. Her saatin ( çerçevesi gold veya silver olan) klipsleri standart tek renk; silver rengidir. Gold klips istemeniz durumunda herhangi bir saat dükkanında değişimini sağlayabilirsiniz.

 

Yamalı Özel Tasarım Ürünler için Kullanım Önerileri;

Yamalar şort veya tshirtlere dikili olarak satılır, Pullu veya taşlı ürünlerin el ile yıkanması önerilir Makina ile yıkamaya elverişli değildirler.

 

Özel Tasarım veya Hassas Kumaşlı Ürünler için Kullanım Önerileri;

Özel tasarım ürünler el dikişi oldukları için fabrikasyon ürünler ile değişiklik gösterebilir. Özel tasarım ürünlerin kullanımlarında daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Dikişlerinin sökülmesi durumunda bir terziye götürebilir ve dikişlerini sağlamlaştırabilirsiniz. Kullanım esnasında göstermeniz gereken özeni yıkama ve ütü sırasındada göstermeniz gerekmektedir. Makina Yıkamasından çok El ile Yıkanmalarını tavsiye ediyoruz.

Hassas kumaşlı ürünler için de (Organze, Tül vb.) kullanım sırasında dikkatli olmanız gerekmektedir. Giydiğiniz beden ve ölçülerden bir beden büyüğünü veya normal ölçülerinizden 5-6 cm büyük ölçüleri tercih etmelisiniz. Yıkama ve ütüleme aşamalarındada aynı özeni göstermenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde ürünlerin hasar görmesi durumunda herhangi bir sorumluluk alamıyoruz.