DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM?

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla değişim talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, hijyen pedini çıkarma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişim için geri yollanmalıdır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Değişimlerde, aynı esnada değişim yapmak istediğiniz ürün yok ise, www.vintagecoboutique.com üzerinden tarafınıza süresiz Hediye Çeki/Para Puan tanımlanır ve herhangi istediğiniz ürünlerde kullanılabilir.

 

DEĞİŞİM ADRESİ NEDİR? SÜREÇ NASIL İŞLER?

Ürününüzü fatura üzerinde yazan şirket bilgileri ve 1061886016 Müşteri numarasını kullanarak Sürat Kargo’da kayıtlı olan adresimize gönderdiğiniz takdirde değişim süreciniz başlamış olur.

 

1-2 gün içerisinde de yeni ürününüz tarafınıza gönderilir. Ürün değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. 

 

 

 

İADE KOŞULLARI VE İADE SÜRECİ?

Ürün iade sistemimiz 2 şekilde gerçekleşmektedir.

1. Ödediğiniz ürün tutarı kadar tarafınıza " Hediye Çeki Kodu " verilir. Dilediğiniz zaman aynı tutarda alışveriş yapabilirsiniz. 

2. Tarafınıza gönderilen  hatalı, ayıplı mallardan dolayı duyulan iade ihtiyacı doğrultusunda; 2 nüsha faturanızla birlikte ürününüzü fatura üzerinde yazan şirket bilgileri ve 1061886016 Müşteri numarasını kullanarak Sürat Kargo’da kayıtlı olan adresimize gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaşıp iade onayı yapıldıktan sonra ödeme şeklinize göre  eğer kredi kartınızla ödeme yaptıysanız kredi kartına iadeniz 7 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz banka tarafından yapılır. Ödeme yaptığınız bankaya göre iadeniz bankanız tarafından 7 veya 15 gün içerisinde kredi kartınıza yansımış olur. 

Havale ile ödeme yaptıysanız ödemeniz tekrar havale yoluyla tarafınıza 1-2 gün içerisinde  gönderilir.

Faturasız iade işlemi kesinlikle yapılamamaktadır. 

İade ve Değişim işlemlerinde kargo ücreti göndericiye aittir. HEDİYE ÇEKİMİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Hediye çekiniz tarafımızdan oluşturulduktan sonra size mail olarak Hediye kodunuz bildirilir. Ödeme yaptığınız tutar değerinde ürünü sepetinize ekleyip siparişi tamamla kısmının üzerinde yer alan Hediye çekleri kutucuğuna kodunuz girip EKLE butonuna basıp siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

İADESİ YAPILAMAYACAK ÜRÜNLER NELERDİR?

KULLANIM İHTİYACININ KISA SÜRELİ OLMASINDAN DOLAYI GECE ELBİSELERİNDE İADE YAPILMAMAKTADIR.

KULLANIM SIRASINDA VÜCUDA TEMAS EDEN ÜRÜNLER İÇ ÇAMAŞIRI, MAYO, BİKİNİ, ÇORAP GİBİ HİJYENİK ÜRÜNLERDE YASAL OLARAK İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. ÜRÜN MÜŞTERİYE ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ.